زیباترین مناطق گردشگری را بشناسید – ایرو موزیک

 

اگر می خواهید سفر هیجان انگیزی را شروع کنید و یا حتی اطلاعات عمومی خود را در زمینه گردشگری افزایش دهید پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید
در این منطقه با گذر زمان رسوب هایی از ماسه ایجاد شده است که منظره خارق العاده ای را ساخته است. حرکت بی نظیر پرتو های نور در حد فاصل این فضاهای ماسه ای، دید بسیار زیبا و منظره خاصی را ایجاد کرده است که در بین عکاسان طرفدارن بسیار زیادی دارد.

زیباترین مناطق گردشگری را بشناسید

۱۲- باغ کوکنهف، هلند از زیباترین مکان های گردشگری در دنیا
زمانی که Indiana Jones مقبره مقدسی را در این مکان پیدا کرد، باستان شناسان نیز گنجینه های کهنی در آن یافتند. قابل ذکر است که غروب خورشید در این فضا زیبایی چشم گیری را به خود اختصاص داده است.

زیباترین مناطق گردشگری را بشناسید

۵- پروین، فرانسه از زیباترین نقاط دنیا
این باغ به عنوان زیباترین باغ بهاری شناخته شده است. رنگ های فوق العاده بهاری در این باغ خودنمایی کرده و فضای دلنشینی را ایجاد نموده است. این پدیده خیره کننده تنها از ماه مارس تا مه ادامه دارد؛ بنابراین اگر قصد سفر به این منطقه را دارید حتما این بازه زمانی را در نظر بگیرید.

زیباترین مناطق گردشگری را بشناسید 

وجود کلیساهای معلق و پارک های هیجان انگیز در این مکان، زیبایی خارق العاده ای را ایجاد کرده است. زمانی که امپراطوری در قرن ۱۵ به قتل رسید، صومعه او تبدیل به یک فضای سبز و پارک شد. در حال حاضر نیز خرابه های آن تحت مراقبت قرار می گیرند و گیاهان زیبایی نیز در کنار آنها خودنمایی می کنند.

زیباترین مناطق گردشگری را بشناسید

۹- پارک طبیعی فلوردلند، نیوزلند از زیباترین مناطق گردشگری در دنیا
سعی کنید برای بازدید از این مکان، زمان کافی را اختصاص دهید چراکه زیبایی های آن بی شمارند. جنگل های بریتانیا در اینجا همه چیز را به افسانه ها و قصه ها تبدیل می کند. و تراکم سرسبزی و جنگل در ذهن شما زمینی فرش شده با سبزی و شادابی ایجاد می نماید.

زیباترین مناطق گردشگری را بشناسید

۷- پارک ملی بنف، کانادا از زیباترین مکان های گردشگری
 

اگر می خواهید سفر هیجان انگیزی را شروع کنید و یا حتی اطلاعات عمومی خود را در زمینه گردشگری افزایش دهید پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید. در این مطلب می خواهیم نگاهی به زیباترین مناطق گردشگری در دنیا بیندازیم تا بدانیم زیباترین ها در دنیا کدامند.
به عنوان بلندترین آبشار در جهان، هیچ کمبودی در رابطه با منظره این مکان وجود ندارد. این آبشار حدود ۲۷۵ قطعه دیگر را نیز تحت تاثیر خود قرار می دهد. اهمیت این آبشار تا حدی است که النور روزولت؛ همسر فرانکلین روزولت بعد از بازدید از آن، اهمیت آبشار نیاگارا را از آن کمتر دانست.

زیباترین مناطق گردشگری را بشناسید

۲- ساحل امالفی، ایتالیا از زیباترین نقاط دنیا
از مزیت های این ساحل می توان به این نکته اشاره کرد که تهیه کننده فیلم wonder woman  از این ساحل به عنوان لوکیشن خود استفاده نمود.

زیباترین مناطق گردشگری را بشناسید

۳- هالشتات، اتریش از زیباترین مناطق دنیا
نخستین منظره خیره کننده ای که در این مکان به چشم می خورد، وجود اسطوخودوس های زیبا و خوشرنگ آن است، اما جدای از آن می توان به ساحل زیبا و معماری بی نظیر این منطقه نیز اشاره کرد؛ چیزهایی که این مکان را به بهشت روی زمین تبدیل نموده است.

زیباترین مناطق گردشگری را بشناسید

۶- هامفایر، انگلستان از زیباترین مناطق گردشگری
این منطقه زیبا و خیره کننده در جنوب نیوزلند، هر سال در ماه دسامبر، تبدیل به سرزمین رویایی و عجیب بنفش رنگ می شود.

زیباترین مناطق گردشگری را بشناسید

۱۰- بورا بورا، پلی نزی فرانسه از زیباترین نقاط گردشگری دنیا
این پارک در وسط کوه های راکی وجود دارد و رنگ خیره کننده یخچال ها را در بر می گیرد. کف این مطقه نیز آهنی بود، نور را از بین برده و منعکس می کند. در این منطقه، رنگ خیره کننده فیروزه ای نیز به خوبی به چشم می خورد.

زیباترین مناطق گردشگری را بشناسید

۸- آنگکور، کامبوج از نقاط زیبای دنیا
این مکان در حال حاضر به عنوان بهترین مکان برای عکاسی انتخاب شده است. قدمت دریاچه این مکان به عصر آهن باز می گردد. تا اواخر قرن نوزدهم، امکان عبور و مرور با قایق در این دریاچه وجود داشت.

زیباترین مناطق گردشگری را بشناسید

۴- پترا، اردن از زیباترین نقاط گردشگری
۱- آبشار ایگواسو، برزیل از زیباترین مناطق گردشگری

هیچ چیزی رویایی تر از بیدار شدن در منطق ای ییلاقی نیست. این جزیره کوچک شامل اقامتگاه های لوکس آبی است. گردشگران می توانند در هر چهار فصل به این منطقه سفر کرده و از اوقاتی که در آنجا سپری می کنند لذت ببرند.

زیباترین مناطق گردشگری را بشناسید

۱۱- آنتلوپ کنیون، آریزونا از زیباترین مناطق دنیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *