نمایشگاه عکس «بالکان، میراث مشترک» در سعدآباد برگزار می شود + توقیف محموله بزرگ مت آمفتامین و شیشه در تایلند – ایرو موزیک

در برنامه ای مشترک توسط سفارت بلغارستان در ایران و مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، از تاریخ 28 خرداد تا 4 تیر 1397، نمایشگاه عکس با عنوان «بالکان، میراث مشترک» در موزه هنرهای زیبا برگزار می شود و مراسم افتتاحیه آن در ساعت 16 روز دوشنبه 28 خرداد ماه خواهد بود
هادجیمیشف متولد 1950 و رئیس انجمن عکاسان بلغاری و عضو افتخاری انجمن عکاسی سلطنتی این کشور است و تاکنون نمایشگاه های زیادی در نقاط گوناگون جهان برپا کرده است.

علاقه مندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه همه روزه از تاریخ 28 خرداد تا 4 تیر 1397 ساعت 9 تا 19 به موزه هنرهای زیبا به نشانی میدان تجریش، خ ولیعصر (عج)، خیابان شهید فلاحی، خیابان شهید طاهری، مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد مراجعه کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث اریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

این نمایشگاه شامل 114 قطعه عکس از آثار ایو هادجیمیشف هنرمند صاحب نام بلغاری است که طی آن میراث مشترک فرهنگی و باستان شناسی کشورهای شبه جزیره بالکان، از جمله یونان، آلبانی، بلغارستان، مجارستان، بوسنی و هرزگوین، کرواسی، اسلوونی، جمهوری مقدونیه صربستان، مونته نگرو، رومانی و ترکیه از دوران باستان تا قرون وسطی به نمایش در آمده است.

در برنامه ای مشترک توسط سفارت بلغارستان در ایران و مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، از تاریخ 28 خرداد تا 4 تیر 1397، نمایشگاه عکس با عنوان «بالکان، میراث مشترک» در موزه هنرهای زیبا برگزار می شود و مراسم افتتاحیه آن در ساعت 16 روز دوشنبه 28 خرداد ماه خواهد بود.

——————-

خبرگزاری ایسنا: پلیس تایلند اعلام کرد یک محموله مواد مخدر حاوی حدود ۹ میلیون قرص مت آمفتامین و ۳۰۰ کیلوگرم ماده مخدر شیشه در شهر شمالی چیانگ مای کشف شد
خبرگزاری ایسنا: پلیس تایلند اعلام کرد یک محموله مواد مخدر حاوی حدود ۹ میلیون قرص مت آمفتامین و ۳۰۰ کیلوگرم ماده مخدر شیشه در شهر شمالی چیانگ مای کشف شد.

پنج نفر دیگر نیز در ارتباط با قاچاق این محموله مواد مخدر دستگیر شده اند.

به گزارش خبرگزارش شینهوا، پلیس تایلند اعلام کرده این قاچاقچی از سال ۲۰۱۰ میلادی در ارتباط با جرایم مواد مخدر تحت تعقیب بوده است.

 پلیس تایلند در حالی یک قاچاقچی بزرگ مواد مخدر را با محموله ای به ارزش حدود ۳۰۳ هزار دلار دستگیر کرد که این قاچاقچی در تلاش برای انتقال این محموله بزرگ مت آمفتامین و شیشه از مرز میانمار به استان مرکزی آیوتایا در تایلند بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *